Dyski SSD to stosunkowo nowy rodzaj popularnych dysków twardych, czyli podstawowego urządzenia w każdym komputerze, na którym zapisywane są wszystkie dane. Techniczna różnica między dyskami tradycyjnymi HDD i SDD to fakt, że SDD oparte są na pamięci flash, a dla przeciętnego użytkownika oznacza to tyle, że są szybsze, prawie bezgłośne, z dużo mniejszym poborem energii, odporne na wibracje i mechaniczne uszkodzenia.

Przeciwnicy

Corsair Force 3 SSD 120GB - Dysk SSD 2.5" / SATA III (CSSD-F120GB3-BK)

Corsair Force 3 SSD 120GB - Dysk SSD 2.5" / SATA III (CSSD-F120GB3-BK)

Rekomendacje

Opinie

 1. Kupiłem już dwa urządzenia tego typu. Jeden użytkuję od ponad pół roku, drugi od miesiąca. Oba sprawują się bardzo dobrze. Co prawda nie osiągają wyników takich jak w testach, ale z mojego punktu widzenia to nieistotne. Dysk jest i tak o niebo szybszy od wysłużonego HDD. Zdecydowanie polecam.

  Opinie napisał(a) uzytkownik_anonimowy dnia

  Zalety
  wygodny
 2. Chodził ładnie w lapku della, ale po kilku dniach padł... Czy to tylko moje szczęście, czy coś więcej nie wiem. Fakt jest taki, że dysków w domu i w pracy "przerobiłem" dziesiątki, w tym inne SSD i padł mi tylko 1 raz WD Velociraptor.

  Opinie napisał(a) e...l dnia

  Zalety
  - korzystny stosunek jakości do ceny - sanki 3.5'' w komplecie - znacząca poprawa szybkości działania w laptopie z SATA II
  Wady
  - padł po tygodniu

comments powered by Disqus